Trener personalny - Dietetyk - Szczecin

Patryk Wawryniuk - trener personalny - dietetyk

Witam, nazywam się Patryk Wawryniuk i jestem Trenerem Personalnym oraz Dietetykiem z dużym doświadczeniem w pracy z klientami zarówno stacjonarnie na terenie Szczecina jak i Online.

Jestem również wykładowcą Instytutu Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy gdzie dziele się swoją wiedza i doświadczeniem z osobami które chcą poszerzyć swoje kompetencje i w przyszłości spełniać się w zawodzie trenera.

Co mnie wyróżnia na tle innych Trenerów/Dietetyków?

Połączenie bogatego zaplecza merytorycznego z doświadczeniem i praktyka.
W czasach gdy każdy entuzjasta treningu zostaje trenerem postaw na sprawdzoną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Od kilku lat jestem pełnoetatowym trenerem personalnym. Jest to dla mnie zarówno źródło utrzymania jak i pasja. Dzięki pracy w obszarze moich zainteresowań jestem maksymalnie zaangażowany w każda współpracę i dążę do tego by moi podopieczni osiągneli sukces, traktując go również jako moje zwycięstwo.

Ukończyłem wiele szkoleń, kursów i konferencji (u najlepszych specjalistów w kraju) związanych z tematyką treningu jak i dietetyką (kliniczną oraz sportową), z którymi możesz zapoznać się TUTAJ. Poza szkoleniami branżowymi edukuję się również we własnym zakresie w oparciu o fachową literaturę oraz najnowsze publikacje naukowe. Jestem także studentem kierunku Dietetyka na WSZUiE w Poznaniu.

Jestem perfekcjonistą z ogromnymi ambicjami, podchodzę do moich klientów bardzo indywidualnie, dbając o to byśmy w najbardziej efektywny sposób osiągnęli wspólnie wyznaczone cele.

Postanowiłem zostać trenerem personalnym by pomagać ludziom w zmianie ich życia na lepsze. W dzisiejszych czasach wszelkie źródła informacji wręcz zalewają nas nieaktualną wiedzą na temat treningu i odżywiania (internet, telewizja, czasopisma). Zarówno jeśli chodzi o żywienie sportowców jak i odżywianie w poszczególnych jednostkach chorobowych.

Dlatego, jeśli zależy Ci na optymalnych efektach Twojej ciężkiej pracy podejmij współprace ze specjalistą który będzie potrafił dobrać odpowiednie odżywianie oraz zestaw ćwiczeń indywidualnie dla Ciebie!

Patryk Wawryniuk - trener personalny - dietetyk

Śmiało, dzwoń i pisz!

Masz pytania? Nie wiesz czy potrzebny Ci indywidualny trener, dieta? Nie krępuj się.