Trening personalny Szczecin - Dlaczego warto?

Patryk Wawryniuk - trener indywidualny - dietetyk

Trening pod okiem specjalisty daje Ci gwarancje zoptymalizowania Twojego wysiłku w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Doświadczenie zawodowe pozwala mi urozmaicić Twój trening poprzez zmiany ćwiczeń, wprowadzanie różnych technik treningowych oraz odpowiednią progresje, dzięki czemu nie dosięgnie Cię nuda, będziesz ćwiczyć mądrze, a efekty przyjdą szybciej niż myślisz!

Niezależnie od tego czy jesteś amatorem i chcesz zrzucić kilka kilogramów czy zależy Ci na zoptymalizowaniu formy sportowej, trening z trenerem personalnym będzie najbardziej efektywną drogą do osiągnięcia Twojego celu!

Co zanim wybierzemy się na siłownie?

Początek naszej współpracy to oczywiście nieodpłatna konsultacja, na której odpowiem na wszelkie pytania i rozwieje niejasności dotyczące naszych treningów . Przed pójściem na pierwszy trening powinniśmy się poznać oraz obdarzyć zaufaniem w celu stworzenia odpowiedniej relacji umożliwiającej nam efektywną współpracę.

Patryk Wawryniuk - trener indywidualny - dietetyk

Co więc będziemy robić?

Treningi prowadzę pod kątem:

Pracuję zarówno z osobami aktywnymi sportowo jak i z amatorami, osobami starszymi, dziećmi i młodzieżą.
Zawsze na starcie współpracy staram się znaleźć błędy we wzorcach ruchowych oraz określić ich przyczynę. Poprzez trening wspólnie dążymy do ich zminimalizowania, by zoptymalizować pracę nad sylwetką i sprawnością osoby ćwiczącej.
Trening na siłowni to nie tylko sztangi i hantle ! W pracy z klientami używam także kettlebells, gumy oporowe, bosu ball, piłki gimnastyczne, piłki lekarskie i wiele innych.

Gdzie będziemy ćwiczyć?

Treningi odbywają się na siłowni, na której poza strefą z maszynami oraz wolnymi ciężarami mamy dostępną dobrze wyposażoną oddzielną salkę do prowadzenia treningów personalnych. Nie bój się jeśli nigdy wcześniej nie miałaś/eś do czynienia z siłownią, po to masz mnie!

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Umówmy się na konsultacje! Jako doświadczony trener wiem, że trening nie może być tylko ciężką pracą ponieważ w zabieganym życiu zawodowym mamy jej nadmiar. Trening poza wysiłkiem fizycznym ma być przyjemną formą spędzania wolnego czasu, dobrą zabawą i oderwaniem od codziennej rzeczywistości.


Śmiało, dzwoń i pisz!

Masz pytania? Nie wiesz czy potrzebny Ci indywidualny trener, dieta? Nie krępuj się.